Львівська ОДА планує відновити цілодобовий кабінет нарколога для освідчення водіїв на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння у приміщенні Львівського обласного наркологічного диспансеру. Такий кабінет раніше діяв на вул. Науковій, 49 у Львові, однак його закрили після скандалів зі зловживаннями наприкінці 2016 року. Про це йшлося на апаратній нараді ЛОДА у вівторок, 10 грудня.

Як повідомив заступник голови ЛОДА Іван Собко, після звернень громадськості голова ЛОДА Маркіян Мальський дав доручення департаменту охорони здоров’я, а також йому як профільному заступнику напрацювати документи для відновлення роботи цього кабінету. Відповідні пропозиції вже скеровані на розгляд профільних комісій обласної ради, адже для утримання кабінету потрібні бюджетні кошти.

У коментарі ZAXID.NET Іван Собко уточнив, що йдеться про 950 тис. грн на рік. Роботу кабінету планують відновити у 2020 році як тільки облрада погодить виділення коштів.

«Без висновку профільних комісій обласної ради у ручному режимі ми не можемо собі дозволити закласти кошти і фінансувати, бо рано чи пізно прийдуть контролюючі органи», – пояснив Іван Собко.

Зазначимо, у Львові немає спеціального цілодобового кабінету нарколога для освідчення водіїв, яких ловлять за кермом у стані наркотичного сп’яніння. Кабінет нарколога, що діяв на вул. Науковій, 49, закрили ще наприкінці 2016 року. Як пояснювала директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, кабінет закрили через постійні скарги громадян та звинувачення у корупції. Повноваження передали звичайним лікарням, які не справляються з цими обов’язками. Про це не раз заявляли патрульні поліцейські та представники громадськості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here