Майже два роки поспіль кілька разів на тиждень до дитячих лікарень Львова навідуються клоуни. Вони ходять із кольоровими кульками та накладними носами, даруючи радість маленьким пацієнтам. Перед новорічними святами троє учнів «Школи лікарняного клоуна», яку організовує благодійний фонд «Крила надії», завітали до міського ОХМАТДИТу.

Вийти готується Марта Нагірна: чіпляє собі носик, а на голову припасовує обруч із ріжками.

«Найприємніше — це усмішка, яку віддають нам діти. Адже тоді, коли вони лежать й почуваються погано, своїм приходом і розвагами нам вдається їх розвеселити», — розповідає дівчина.

Цього разу по дитячі радощі клоуни заходять в палати відділення педіатрії й одразу віднаходять своїх шанувальників. Дев’ятирічний Архипко каже: разом з веселуном малює на повітряній кульці свого собаку.

«Я не очікував таких гостей у палаті, це весело. Але хотів би ще побачити фокуси», — ділиться хлопчик.

Клоунів для дитячих лікарень міста готують у спеціальній школі. Там колеги з Рівного вчать учнів імпровізувати та шукати підхід до пацієнтів. Відбувається таке двічі на рік.

«Нас навчають, як комунікувати і працювати в команді. Також щомісяця навчання супроводжує психолог, який допомагає нам волонтерити у цій сфері», — розповідає учасниця «Школи лікарняного клоуна» Галина Боднар.

Додамо, що свої виходи до дітей у лікарнях Львова веселуни роблять щотижня. Наступна школа, де цього може навчитись кожен охочий, відбудеться вже навесні. Детальніша інформація тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here