У понеділок, 16 грудня, стали відомі результати всеукраїнського конкурсу «Сімейний лікар 2019 року», який організувала медична газета «Ваше здоров’я». Перемогу в ньому із результатом у понад 10 тисяч голосів виборола головна лікарка КНП «Центр первинної медико-саніторної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ» Ірина Гнатів. Тепер же переможниця чекає на омріяну статуетку й поступово втілює свою дитячу мрію – рятувати світ.

«Із дитинства я знала, що хочу бути лікаркою. Я часто хворіла і коли до мене приходила медсестра, то з захопленням спостерігала за її роботою. Після такого звання мені хочеться ще більше працювати та розвивати медицину. Особливо у моєму селі – Давидові. Бо маю бажання, щоб у нас було найкраще. І так, я дуже хотіла цієї статуетки», – ділиться переможниця конкурсу.

Кілька років тому Ірині Гнатів вдалось осучаснити лабораторію, де результати аналізу крові пацієнти отримують менше, ніж за хвилину. Попереду – нова реєстратура. Пацієнтів у найкращої сімейної лікарки України – понад 1900: із самого Давидова, сусідніх сіл і Винників. Декларацію з нею підписала навіть сім’я з Києва.

«Насправді, я не завжди встигаю із такою кількістю людей! Дехто ображається, коли не приділяю їм достатньо уваги. Але ми зазвичай зідзвонюємось телефоном чи спілкуємось через Viber. Людина може прийти навіть після роботи, я відкрию двері й прийму її», – пояснила лікарка.

Сьогодні зранку до Ірини Леонідівни прийшла давидівчанка Олена Зінчук зі своїми доньками – 1,5-річною Вікторією та 9-річною Катериною. Дівчаткам уже краще після застуди. Але огляд – за планом.

«Ставлення до нас дуже хороше, мої доньки завжди раді сюди приходити. Тут можна посидіти, помалювати, побавитись», – каже мама дівчаток.

Конкуренцію в конкурсі «Сімейний лікар 2019 року» Ірині Гнатів склали понад двадцять медиків із інших областей України. Голоси за неї онлайн віддавали і пацієнти, і колеги з друзями.

«Коли молодий спеціаліст приходить уперше на роботу після інституту чи університету, це лячно. Але під керівництвом пані Ірини ми ці перешкоди долаємо», – ділиться ще одна сімейна лікарка Анна Величко.

Нагадаємо, раніше ZAXID. NET розповідав про те, як переможниця конкурсу вдосконалила Давидівську амбулаторію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here