У серпні один з найбільш успішних львівських закладів у сфері репродукції людини відзначає своє 10-тиріччя. За цей час Клініка Альтернатива завоювала довіру сотень клієнтів та збудувала репутацію закладу, який допоможе стати батьками навіть тоді, коли інші розводять руками.

А все – завдяки високій ефективності запліднення інвітро, яка цьогоріч перетнула позначку у 80 відсотків. Очільник клініки, доктор Ігор Палига справедливо пишається такою результативністю, бо це не просто статистика: за нею щасливі сім’ї, які нарешті змогли здійснити свою мрію.


«Ми радіємо, що ці 10 років розвивалися та запроваджували інновації заради місії: дарувати радість батьківства, – говорить Ігор Палига – Дякуємо за довіру нашим клієнтам, бо саме їхня підтримка надихає нас розвиватися і ставати кращими».

Саме для клієнтів Клініка Альтернатива готує приємний сюрприз: знижки 10 відсотків на найпопулярніші гінекологічні послуги. Для того, щоб скористатися святковою пропозицію, треба зареєструватися на сайті, обрати одну із запропонованих послуг зі списку та написати цікаві пропозиції з покращення роботи компанії.

Зворотній зв’язок завжди був важливим для компанії: тут постійно підтримують довірливі стосунки з пацієнтами, враховують їх побажання та думки. Акція до 10-тиріччя – це ще одна нагода запровадити цікаві сервіси та разом зробити заклад комфортнішим та відкритішим. Адже Клініка Альтернатива не збирається зупинятися на досягнутому: тут планують запроваджувати ще більше сучасних технологій як у лікуванні непліддя, так і в нових напрямах.


Зокрема, вже незабаром Клініка Альтернатива розвиватиме надзвичайно актуальний напрям онкології: лікування раку шийку матки. Із цим захворювання в Україні кожного року стикається 20 жінок на 100 тисяч населення. Та сучасні методи профілактики, лікування і реабілітації здані рятувати життя. Саме ці методи, збагачені інноваційним міжнародним досвідом, і будуть практикуватися у клініці.

В планах – ще багато нововведень та сміливих задумів. Кредо Клініки Альтернатива: діяти на максимум, запроваджувати новинки, розвиватися і робити… неможливе. Заради того, щоб підвищувати рівень народжуваності в Україні. Щоб дарувати надію. Щоб покращувати якість життя через ефективну та сучасну медичну допомогу. Рости є куди і в компанії впевнені: наступне десятиріччя буде не менш плідним та успішним.


А поки що запрошують всіх скористатися якісним сервісом та подбати про своє здоров’я з приємними знижками. Адже святкувати та зростати – краще разом. Приєднуйтеся, реєструйтеся на сайті та піклуйтеся про себе з досвідченими професіоналами.


Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here