Три апарати штучної вентиляції легенів загальною вартістю майже 3 мільйони гривень отримали лікарні Львова, Житомира та Чернівців від благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Це вже не перша поставка апаратів у рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу», яка має на меті долати наслідки пандемії COVID-19.

В Чернівецьку обласну лікарню та лікарню №1 Житомира надійшли апарати ШВЛ HAMILTON-C1, а в Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю. Липи – апарат HAMILTON-C3 PRO.


Ці апарати є багатофункціональними, з їх допомогою здійснюється як інвазивна, так і неінвазивна вентиляція та проводиться киснева терапія.

«Без допомоги благодійників лікарям і пацієнтам буде важко боротись з пандемією. Це було зрозуміло ще із самого початку. Так, 16 березня ПриватБанку та Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» розпочали програму «Дихай! Разом проти коронавірусу» зі збору коштів. Сюди долучились як бізнес, так і звичайні громадяни України», – розповіла Анна Павлова, керівник Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».


Благодійний фонд ініціював програму «Дихай! Разом проти коронавірусу», яка акумулює кошти банку, його партнерів-благодійників та пожертви клієнтів на постачання критично необхідного медичного обладнання для обласних лікарень України. Всі кошти йдуть на закупівлю засобів захисту, обладнання, яке допомагає лікарням та пацієнтам по всій території країни одужати.

Анна Павлова також зазначила, що з початку пандемії в ті регіони, де ситуація була найгострішою, фондом вже доставлено 11 апаратів ШВЛ. Також очікується поставка ще близько 20. Обладнання, яким укомплектовують медичні заклади, виключно експертного класу, і воно буде рятувати здоров’я і життя пацієнтів ще багато років.

Для лікарень в рамках проєкту закуповують апарати ШВЛ швейцарського виробництва компанії Hamilton Medical. Окрім цього, лікарні забезпечують також портативними рентгенами, пульсоксиметрами та моніторами пацієнтів.

Обладнання та допомога в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» надається з огляду на ситуацію в містах, які найбільше потерпають від COVID-19, серед таких міст – Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Житомир та Тернопіль. За планами програми, кожен регіон України отримає обладнання, яке допоможе швидкому одужанню пацієнтів.


Долучитись до акції можна через мобільну та веб версію Приват24, на сайті ПриватБанку або Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here