У Міністерстві оборони планують створити єдиний орган управління процесом медичної евакуації в бойових умовах. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони.

Відзначають, що цей проект реалізують спільно з представниками волонтерських організацій, які допомагали в евакуації поранених на Донбасі і які нині підписали контракт і проходять службу в Збройних силах України.

«Наразі відбувається формування першого експериментального взводу медичної евакуації на базі однієї військово-медичної установи ЗСУ. Крім того, до формування підрозділу залучаються волонтери, які працювали в бойових умовах і мають досвід евакуації та надання допомоги пораненим під час бойових дій на сході країни», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що нова система медичної евакуації дозволить усім охочим увійти до складу ЗСУ. Нині бажання приєднатися до такої ініціативи Міноборони висловили вже понад 70 осіб.

Як писав ZAXID.NET, нещодавно російський адвокат Ілля Новіков купив на благодійному аукціоні старі кеди письменника Сергія Жадана. Гроші, а це 10 тис. грн, скерують на потреби медичної служби Добровольчого корпусу «Правого сектору».

До слова, Генеральний штаб Збройних сил України планує запровадити акредитацію волонтерів, які допомагають українським військовослужбовцям у районі проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here