Міноборони скасувало аукціон з продажу приміщення дитячої поліклініки у Львові

Приміщення Міноборони вже 19 років орендує міськрада для поліклінічного відділення

Міністерство оборони України скасувало аукціон з продажу приміщення на вул. Стрийській, 61 у Львові, де розташоване дитяче відділення міської поліклініки №2. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів за 20 лютого.

Нагадаємо, наприкінці січня Львівська міська рада отримала лист від Квартирно-експлуатаційного відділу Міноборони про намір продати на аукціоні приміщення на вул. Стрийській, 61. Це приміщення міськрада орендує під дитячу поліклініку з 2000 року. Після отримання листа від Міноборони в управлінні охорони здоров’я Львівської міськради повідомили про намір подати до суду на Міноборони у разі проведення аукціону.

Аукціон з продажу приміщення на вул. Стрийській, 61 мав відбутися 21 лютого. Однак 20 лютого на сайті Кабінету Міністрів з’явилось розпорядження про вилучення цієї адреси з переліку військового майна, яка підлягає продажу. У розпорядженні Кабміну не вказується причина такого рішення.

Напередодні аукціону міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з листами до прем’єр-міністра і міністра оборони України з вимогою врегулювати ситуацію та дати доручення скасувати продаж приміщень, де розташована поліклініка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here