Мова йде не про стовідсоткове запозичення, але основні принципи будуть збережені

Міністерство оборони планує реформувати медичну службу Збройних сил України за прикладом німецької армії. Про це повідомила прес-служба відомства.

«За принцип взято медичну службу Збройних сил Німеччини (Бундесвер), коли медична служба є окремим родом військ у складі виду, коли медики відповідатимуть за медичне забезпечення, коли їх позбавлять від невластивих функцій, таких як постачання», – повідомив на брифінгу 6 квітня начальник Головного військово-медичного управління Міноборони Ігор Хоменко.

За його словами, мова йде не про стовідсоткове копіювання, але основні принципи будуть збережені: єдиний орган управління медзабезпеченням, єдина вертикаль підпорядкування, медики відповідатимуть тільки за медичну допомогу без необхідності виконувати невластиві їм функції.

Хоменко сказав, що у Міноборони вивчили багато аналогічних систем союзників, але найперспективнішим і найкоротшим шляхом до реформи визнали досвід армії Німеччини.

Реформу медичної служби планують провести до 2021 року. Наразі у Збройних силах понад 20 тис. медиків. Якщо буде створено окремий рід військ – медичний, туди увійдуть близько 25 тис. осіб.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак назвав п’ять стратегічних цілей модернізації українського війська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here