У Міністерстві охорони здоров’я заперечили інформацію про повторне поновлення Катерини Амосової на посаді ректора НМУ ім. Богомольця та заборону проводити перевірку вишу.

Як повідомляє прес-служба міністерства, прокуратура Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров’я України.

У МОЗ назвали неправдивою інформацію про поновнення на посаді ректорки медуніверситету Богомольця. Відомство зазначає, що офіційно їм не надходила ухвала суду.

«МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначеної ухвали суд не постановляв. Тобто суд не поновлював Катерину Амосову на посаді ректора і не забороняв проводити перевірку НМУ ім. Богомольця», — йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим міністерство звернулося до правоохоронних органів щодо можливого підроблення ухвали суду.

Як писав ZAXID.NET, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов’язків ректора медичного університету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3 курсу.

2 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді ректора Національного медичного університету імені Богомольця, а через кілька днів МОЗ знову відсторонило її від посади.

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов’язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

У МОЗ раніше повідомляли, що в березні комісія МОЗ визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою, а 16 квітня Катерина Амосова була звільнена з посади ректора НМУ за невиконання умов контракту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here