Катерина Амосова заявила, що на неї чиниться тиск з боку міністерства

Міністерство охорони здоров’я знову відсторонило ректорку Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Катерину Амосову. Про це повідомляє прес-служба МОЗ у вівторок, 6 березня.

Офіційна причина відсторонення Амосової – зрив ліцензованого іспиту «Крок» для студентів-стоматологів.

20 лютого також створили комісію для перевірки усіх обставин справи.

21 лютого комісія затребувала від НМУ та Центру тестування надати копії наявної документації про підготовку та організацію проведення «Кроку» в НМУ.

«Протягом більш ніж тижня роботи комісії адміністрація НМУ фактично блокувала її роботу, не надаючи необхідні документи та не допускаючи членів комісії в ректорський корпус НМУ. Лише на 9 день роботи комісії Катерина Амосова з’явилася на засідання та надала копії матеріалів щодо процедури проведення екзамену та співпраці з Центром тестування», – повідомляє МОЗ.

Зважаючи на значний обсяг документів, МОЗ продовжить роботу комісії ще на два тижні – до 23 березня.

Впродовж цього періоду Катерину Амосову знову відсторонили від посади.

Її обов’язки виконуватиме перший проректор – Ярослав Цехмістр, який підтримував Катерину Амосову і навіть виходив на прес-конференцію на її підтримку. Одне з його основних завдань тепер – забезпечити проведення ліцензійних іспитів «Крок» в НМУ.

Як інформував ZAXID.NET, в Національному медуніверситеті імені О.Богомольця 26 лютого було оголошено безстроковий страйк студентів та викладачів. Причиною страйку стало те, що Міністерство охорони здоров’я 20 лютого відсторонило від виконання обов’язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову на час роботи комісії з розгляду ситуації зі зриву ліцензійного іспиту «Крок» для студентів факультету стоматології.

Зі свого боку, Амосова заявила, що на неї чиниться тиск з боку міністерства, а ліцензійний іспит був зірваний Центром тестування МОЗ, який не подав документи на відповідний тендер із закупівлі послуг з тестування студентів. Учасники страйку вимагають відставки в.о. голови МОЗ Уляни Супрун.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here