Від вірусу Covid-19 досі немає щеплення чи ліків

Міністерство охорони здоров’я України затвердило єдиний державний протокол лікування для хворих на COVID-19. Про це у своєму відеозверненні у четвер, 2 квітня, заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«Найголовніше – ми затвердили єдиний державний протокол лікування для хворих на Covid-19. Ми зробили це за два дні, і вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення чи ліків. Більше того, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен», – заявив Степанов.

Очільник МОЗ також наголосив, що всі встановлені стандарти лікування базуються на досвіді країн, що мають ефективні напрацювання у боротьбі з коронавірусом.

«Багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн», – зазначив Степанов.

Міністр охорони здоров’я попередив, що «найважчі тижні ще попереду».

«Найважчі тижні попереду, але я впевнений, що згуртувавшись український народ переможе будь-яку напасть, у тому числі і коронавірус. Шановні українці, заради вашої ж безпеки ми посилили карантинні заходи. Залишайтеся вдома. Карантин – це не канікули», – сказав він.

За словами Степанова, за кілька тижнів в Україні «не вдасться побудувати сучасну медичну систему», але у міністерстві паралельно працюють над реформою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here