Уляна Супрун

Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я запустив серію медичних курсів он-лайн. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Усе можна проходити он-лайн, де завгодно і в будь-який зручний час. За чашкою какао на улюбленому дивані, наприклад. Головне – мотивація вчитися нового»,написала вона у Facebook.

За словами Супрун, курси будуть корисними медичним і соціальним працівникам, психологам, а також усім охочим розширити свої знання на теми: вірусні гепатити В і С; лікування опіоїдної залежності; мультирезистентний туберкульоз; опортуністичні інфекції, супутні стани і захворювання; організаційні аспекти надання послуг особам з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів; профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини; психосоціальний супровід хворих з опіоїдною залежністю; допомога особам з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів; інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги.

Перейти на сторінку з курсами можна за посиланням.

«Усього на цей рік заплановано чотири цикли (навчання) по два місяці. Навчання безкоштовне. Викладач може рекомендувати додаткову літературу, щоб ви могли глибше вивчити певну тему, але доступних у рамках курсу матеріалів достатньо для успішного його закінчення. Матеріали для навчання і перевірок, а також форум доступні он-лайн у будь-який час», – зазначила в.о. голови МОЗ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here