МОЗ запропонувало українським медикам вчитися на серіалах

Доктор Хаус навчатиме лікарів англійської мови

Міністерство охорони здоров’я запропонувало український лікарям вивчати медичну англійську мову за допомогою популярних американських серіалів.

«Більшість медиків скептично сприймають серіали та фільми про лікарів. Водночас, перегляд серіалів може бути не просто приємним заняттям, а і корисним форматом навчання. Герої медичних серіалів вживають не лише популярні розмовні фрази, а і користуються медичною термінологією, ведуть діалоги з пацієнтами тощо. Поступово ви запам’ятаєте багато нових слів та фраз, а також навчитеся швидко орієнтуватися про що йдеться із контексту», – йдеться на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

Чиновники також склали перелік корисних для лікарів серіалів. Серед них найпопулярніші медичні серіали «Доктор Хаус», «Анатомія Грей», «Швидка допомога», і навіть комедійний ситком «Клініка».

Українським лікарям також радять дивитись чорну комедію «Медсестра Джекі», історію про двох пластичних хірургів «Частини тіла», британський серіал «Доктор Мартін», а також «Медики Чикаго», «Приватну практику», навіть «Лікарню Нікербокер» Стівена одерберга тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here