Міністерство охорони здоров’я додатково залучить 101 млн грн на 2018 рік для лікування українців за кордоном. Такий перерозподіл бюджету міністерства ухвалив Кабмін сьогодні, 3 жовтня.

«Зазначене додаткове фінансування для лікування українців за кордоном у розмірі 101 млн грн МОЗ України віднайшов шляхом перерозподілу коштів із інших програм міністерства», – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Як повідомляється, частину коштів буде перерозподілено з програми «Реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів».

Відзначається, що 101 млн гривень вистачить для лікування за кордоном орієнтовно 38 пацієнтів, однак станом на 1 жовтня на обліку перебуває 96 осіб.

Нагадаємо, завдяки проекту громадського бюджету та коштів міського бюджету Львова і благодійників вдалось капітально відремонтувати операційний блок хірургічного відділення №2 міської дитячої клінічної лікарні міста, а також закупити нове сучасне обладнання. Загальна вартість проекту склала майже 9,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here