Юлію Кавій, якій в Індії пересадили серце і легені, лікарі відпускають додому

10 липня лікарі індійської клініки«Gleneagles Global Hospital» готові виписати з клініки мешканку Судової Вишні Мостиського району Юлію Кавій, якій у квітні пересадили серце і легені. Жінка пройшла повний курс реабілітації і може повертатися додому, де на неї чекають п’ятеро дітей. Та перепоною для щасливого повернення є брак грошей, які потрібні на авіаквитки для Юлі і лікаря, який її супроводжуватиме, на відкриття візи для лікаря, повідомив ZAXID.NET Андрій Гулей, представник БФ «Сестри Даліли».

39-річна Юлія Кавій хворіла на легеневу гіпертензію. Недуга була настільки важкою, що врятувати жінку могла лише трансплантація серця і легень. На цю операцію жінка чекала з грудня 2017 року. 22 квітня цього року жінці пересадили серце і легені. Операція пройшла успішно, донором була молода людина.

Операцію з трансплантації серця і легень Юлі оплатило МОЗ, перерахувавши на рахунок клініки «Gleneagles Global Hospital» 147 тис. доларів.

Юля – багатодітна мати, яка сама виховує п’ятеро дітей. Підтримати жінку фінансово особливо нема кому, тому їй допомагали небайдужі люди з усієї України і БФ «Сестри Даліли». Вони зібрали гроші на авіаквитки для Юлі і лікаря, який її супроводжував до Індії, вікриття віз для них тощо. Благодійний фонд оплачував і послуги доглядальниці, бо ніхто з рідних не зміг полетіти до Індії на допомогу Юлі після операції.

Тепер Юлі знову потрібна підтримка небайдужих людей, які б допомогли жінці повернутися з Індії додому. Ситуація склалася так, що ніхто з рідних не може супроводжувати жінку в дорозі. З міста Ченнай (Індія) їй спершу треба долетіти до Коломбо (Шрі-Ланка) і там пересісти на літак, який летить в Україну.

Юля не орієнтується на місцевості, не знає англійської, має невеликий багаж, який їй не можна піднімати. І після такої складної операції їй під час перельоту може знадобитися медична допомога. Тому департамент охорони здоров’я ЛОДА скеровує на допомогу Юлі лікаря-анестезіолога кардіореанімації Львівської обласної клінічної лікарні Ярослава Кондрацького. Як тільки лікар отримає візу, відразу вилетить в Індію.

«Юля сподівається, що небайдужі люди допоможуть їй повернутися в Україну, до дітей. Авіаквиток зі Львова до Києва, а звідти до Коломбо для лікаря, який поїде за Юлею, два авіаквитки з Коломбо до Києві і звідти до Львова надасть авіакомпанія МАУ. Але ця авіакомпанія не літає до Ченнай, де розташована клініка, в якій оперували Юлю. Тож квитки на переліт з Коломбо до Ченнай і назад треба купувати за власні кошти, яких у Юлі нема. Гроші потрібні і на відкриття візи для лікаря», – каже Андрій Гулей.

БФ «Сестри Даліли» звернувся з листом у посольство Республіки Індія з проханням звільнити лікаря від оплати візового збору. Відповіді наразі нема. Загалом аби Юля благополучно повернулася з Індії на Львівщину потрібно приблизно 20 тис. грн.

«Після повернення в Україну Юля буде спостерігатися в Центрі трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів Львівської обласної клінічної лікарні, де проводиться післятрансплантаційний моніторинг понад 140 трансплантованих хворих. Після пересадки пацієнти повинні постійно вживати ліки, які запобігають відторгненню органів, під контролем їх концентрації в крові. Ці дороговартісні препарати закуповують за кошти державного та обласного бюджетів і такі ліки в області є», – повідомив ZAXID.NET головний трансплантолог Львівщини Ростислав Жук.

Для допомоги – Приватбанк 5168757333969048, одержувач Кавій Юлія Петрівна

P.S. Керівник БФ «Сестри Даліли» Оксана Куліш повідомила, що питання авіаквитків з Коломбо до Ченнай і з Ченнай до Коломбо для Юлі і лікаря, який супроводжуватиме її в дорозі, вирішено. Залишилося вирішити лише питання відкриття візи для лікаря.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here