Дитячий кардіоревматологічний санаторій на вул. Є. Коновальця у Львові

Львівська обласна рада виставила на продаж комплекс будівель та споруд на вул. Є. Коновальця, 114−116, де розміщений Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій. Проте зараз тривають судові процеси щодо визнання незаконним і скасування рішення обласної ради про право власності на ці приміщення. Як повідомили у прес-службі ЛМР, мерія застерігає усіх бути свідомими й не брати участь в аукціоні з продажу цих будівель.

«Це будівлі, які є на балансі 4-ї міської клінічної лікарні. У 2009 році в незаконний спосіб було виготовлено свідоцтво на право власності на цю будівлю Львівською обласною радою. Відповідно, Львівська міська рада звернулася з позовною заявою до суду. Однак обидві інстанції не задовольнили позов мерії. Тому 26 грудня 2019 року місто подало касаційну скаргу на рішення апеляційного суду, щоб скасувати право власності обласної ради на ці приміщення. Тож закликаємо всіх звернути на це увагу і не брати участі в аукціоні, тому що це рішення незаконне», — повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

Зазначимо, що 14 січня суд відмовив у задоволенні касаційної скарги ЛОР і залишив у силі рішення першої та апеляційної інстанцій щодо 7 об’єктів нерухомого майна, у яких розміщені медичні заклади. Це означає, що рішення Львівської обласної ради про оформлення права спільної власності територіальних громад на ці приміщення визнане незаконним.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що Львівська облрада прийняла рішення про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» через приєднання його до КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит».

Роботу санаторію призупинили ще у 2017 році через брак пацієнтів, а працівників перевели у вимушений простій. За час простою 16 працівникам виплатили близько 3 млн грн зарплати. Після реорганізації їх обіцяли перевести на роботу в «Охматдит».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here