Мерія стверджує, що Львівська облрада незаконно намагається продати будівлю санаторію у Львові

Львівська міськрада закликала компанію «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір купівлі дитячого кардіоревматичного санаторію на вул. Коновальця, 114, 116 у Львові, щодо якого тривають судові процеси. Мерія стверджує, що Львівська облрада незаконно намагається продати будівлю санаторію, яка належить громаді Львова.

У Львівській міськраді нагадали, що між мерією та Львівською облрадою досі тривають судові спори щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116. Незважаючи на це, Львівська обласна рада 7 лютого провела аукціон. У підсумку львівська фірма «Нордік-Буд», яка стала його переможцем, відмовилась від підписання договору купівлі-продажу, незважаючи на втрату застави в розмірі 1,14 млн грн.

Попри те, що Господарський суд Києва повторно відкрив провадження у справі щодо будівлі санаторію, Львівська облрада провела повторний аукціон, переможцем якого стала вже інша фірма – ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев».

«Мерія наполягає на тому, що ці будівлі є власністю територіальної громади Львова, перебувають на балансі у виконавчих органів Львівської міської ради, тому в судовому порядку буде відстоювати це право. Львівська міська рада дякує ТОВ «Нордік-Буд» за очевидно не просте, але законне рішення. Мерія закликає ТзОВ «Бізнес Галерея «Лев» не підписувати договір щодо приміщень санаторію на вул. Коновальця, 114, 116», – йдеться у повідомленні Львівської міськради, поширеному у середу, 8 квітня.

Як повідомляв ZAXID.NET, у вересні 2019 року Львівська облрада прийняла рішення про продаж на аукціоні дитячого кардіоревматологічного санаторію у престижному районі Львова (вул. Є. Коновальця, 114, 116) загальною площею 704,1 кв м.

Львівська мерія закликала бойковувати цей аукціон, оскільки щодо будівлі санаторію тривають суди.

У лютому 2020 року на аукціоні перемогла львівська фірма «Нордік-Буд», власником якої є батько голови ЛОДА Максима Козицького Зіновій Козицький, яка згодом відмовилася від купівлі дитячого санаторію у Львові і втратила 1,14 млн грн, сплачених раніше як заставу. 6 квітня управління майном спільної власності Львівської облради провело повторний аукціон. Перемогла зареєстрована у грудні 2019 року фірма «Бізнес Галерея «Лев», запропонувавши найвищу ціну – 37 млн грн + 1 грн. Власниками цієї компанії є львівські підприємці Руслан Амбриз та Марта Калита.

На початку березня 2020 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду скерував на повторний розгляд справу за позовом Львівської міської ради до Львівської обласної ради щодо спірних 11 приміщень медичних закладів та дитячих будинків у Львові, у тому числі щодо дитячого санаторію. Остаточного рішення у цій справі наразі немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here