Медична допомога дітям, материнство і допомога при пологах покриватимуться за рахунок державного бюджету, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

«Пологи, материнство і дитинство покриватимуться державою і входитимуть до гарантованого пакета», – сказав він в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна», коментуючи включення до державного гарантованого пакета медичних послуг медичної допомоги дітям та допомоги під час пологів.

Коментуючи включення до гарантованого держпакета паліативної допомоги, Ковтонюк наголосив, що держава гарантуватиме медичну частину такої допомоги.

«Соціальною допомогою і доглядом займається Мінсоцполітики, але медична частина (паліативної допомоги) покриватиметься повністю», – сказав він.

«Нині в Україні починають з’являтися хоспіси, в лікарнях відкриваються паліативні відділення. Якщо ми трохи підштовхнемо розвиток цієї системи, то з’являться відповідно медичні заклади», — вважає заступник міністра.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні в четвер 227 голосами прийняла за основу законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, але відмовилася прийняти за основу законопроект № 6329 про внесення змін до Бюджетного кодексу в частині фінансування сфери охорони здоров’я. Обидва законопроекти є частиною медичної реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here