ЛОКЛ у квітні отримала від НСЗУ майже 24 млн грн

101 медичний заклад Львівщини, який надає екстрену та спеціалізовану медичну допомогу, отримав у квітні понад 301 млн грн. Ці гроші їм перерахувала НСЗУ у межах Програми медичних гарантій. Львівська область – на третьому місці серед регіонів України, на рахунки яких у квітні надійшло від НСЗУ найбільше авансових виплат, повідомила НСЗУ.

На Львівщині найбільші суми нарахувань за контрактом з НСЗУ отримали:

– Львівська обласна клінічна лікарня – 23,7 млн грн,

– Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова – 17,4 млн грн,

– Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр – 11,1 млн грн.

Львівська обласна клінічна лікарня, за даними НСЗУ, увійшла в ТОП-5 спеціалізованих лікарень України за розміром виплат від НСЗУ у квітні, а Львівщина загалом є на третьому місці серед регіонів України, на рахунки яких у квітні надійшло від НСЗУ найбільше авансових виплат.

В області є 100 спеціалізованих медичних закладів і один заклад «екстренки», які надають спеціалізовану і високоспеціалізовану медичну допомогу. У квітні НСЗУ перерахувала їм 301 млн грн за надані медичні послуги.

Багато медичних закладів Львівщини, як повідомляє НСЗУ, за контрактом з НСЗУ отримали більше грошей, ніж вони отримали торік, як медичну субвенцію. Скажімо, бюджет 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева м. Львова у межах Програми медгарантій становить 121,8 млн грн, а це на 78 млн грн більше, ніж вони отримали минулого року. Заклад надає пріоритетні послуги з ранньої діагностики онкозахворювань, послуги з реабілітації, мобільної паліативної допомоги, а також амбулаторну, стаціонарну допомогу. 1-ша міська клінічна лікарня ім. Князя Лева уклала з НСЗУ контракт на 12 пакетів медичних послуг.

Нагадаємо, в Україні з 1 квітня стартував другий етап медичної реформи, до якої увійшли медичні заклади, що надають спеціалізовану і високоспеціалізовану медичну допомогу. З квітня пацієнти можуть вільно обирати спеціаліста, в якого можуть проконсультуватися, місце реєстрації не відіграє ролі. І гроші за надану пацієнту медпослуги отримає та лікарня, яку обере пацієнт.

НСЗУ виплатила у квітні спеціалізованим закладам за контрактом 4,5 млрд грн, тобто, гроші пішли за пацієнтом. 954 лікарні з 1 619, яким вже НСЗУ перерахувала кошти, отримали більше, аніж отримували за сувенцією з центрального бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here