Рятувати життя професійно. Медичний центр «Можу» надає невідкладну допомогу львів’янам та мешканцям регіону.

У сучасному реанімобілі професійне обладнання для порятунку життя. Зокрема, дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, електрокардіограф, киснева апаратура, тощо.

«Невідкладна допомога «Можу» виїжджає на всі виклики, окрім екстрених, куди можна віднести черепно-мозкову травму, інфаркти, інсульти, важкі кровотечі. В склад бригади невідкладної допомоги входить лікар, фельдшер та водій», розповів лікар невідкладної допомоги Михайло Древко.

У вартість виклику входить огляд та оцінка стану пацієнта, рання діагностика, оцінка стану гемодинаміки, визначення артеріального тиску, пульсу, електрокардіограма і не тільки. А також необхідне медикаментозне забезпечення і, за потреби, транспортування.

«Ми маємо всі необхідні медикаменти, які будуть потрібні пацієнту при критичному стані або для здійснення транспортації. Також автомобіль є адаптований до пацієнтів на візку, для лежачих пацієнтів. Здійснюємо супровід масових заходів, виїжджаємо на загострення хронічних захворювань, таких як підвищення температури тіла, підвищення артеріального тиску, надаємо паліативну допомогу», пояснила керівниця структурного підрозділу МЦ «Можу» Марія Дудич.

Невідкладна допомога «Можу» професійно надає паліативну, симптоматичну допомогу при ургентних станах, а також знеболення, детоксикацію та безпечне транспортування чи супровід масових заходів.

Медичний центр «Можу» знаходиться у Львові за адресою: вул. Княгині Ольги, 122а. Телефон: 6777

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here