Фахівців із різних галузей медицини вкотре зібрав у Львові форум «Галмед». Значну увагу приділили темі розвитку фізичної реабілітації в Україні. Місцеві та польські фахівці розглянули сучасні аспекти в комплексному підході до цієї галузі.

«Ми займаємось відновленням втрачених рухових навиків − це ходьба, сидіння, а також догляд за важким пацієнтом. Основні наші послуги − це кінезотерапія, гідрокінезотерапія, ерготерапія, фізкультурно-спортивна реабілітація», − розповів директор реабілітаційного центру «Модричі» Олег Масний.

У реабілітаційному центрі «Модричі» пацієнти відновлюються після інсульту, черепно-та спинномозкових травм. Мінімальна програма триває 2 тижні. Займаються тут й профілактикою та лікуванням пролежнів. Та окрім фізичної та медичної допомоги пацієнти потребують також соціальної реабілітації.

«Часами доводиться бути, скажімо неформально, і психологом, і другом. По-різному буває», − сказав соціальний працівник РЦ «Модричі» Павло Козак.

У «Модричах» створені всі умови для комплексного вирішення проблеми. До кожного пацієнта застосовують індивідуальну методику. У центрі є кілька реабілітаційних залів, сучасне обладнання та басейн. Усе доступне для пацієнта на візку. А головне – тут працює команда кваліфікованих фахівців.

«Пацієнт, який приїжджає, звертається з тим, що він не може сідати, він не може ходити, його підтримують, він від нас повинен виїхати таким, що він самостійно сідає, самостійно одівається. Тобто він повинен виписатись додому і не бути тягарем для родичів», − зазначив директор реабілітаційного центру «Модричі» Олег Масний.

Реабілітаційний центр «Модричі» розташований неподалік Трускавця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here