Національний медичний університет ім. Богомольця заявляє, що конкурс на посаду ректора вузу скасований. Відповідне оголошення опубліковане в газеті «Урядовий кур’єр», інформує «112 Україна».

Причини скасування конкурсу не повідомляються.

Наразі прес-служба МОЗ не змогла прокоментувати припинення конкурсу, офіційний коментар буде опубліковано пізніше.

Зазначимо, що вибори ректора національного медичного університету ім. Богомольця було призначено на 30 травня. Загалом до конкурсу було допущено трьох кандидатів, що відповідають вимогам ст. 42 закону України «Про вищу освіту» та умовам конкурсу: Олександр Канюра, Олександр Науменко та Юрій Кучин.

В кінці травня Міністерство охорони здоров’я оголосило конкурс на посаду ректора Національного медичного університету ім. Богомольця. Перед цим Київський апеляційний суд скасував заборону на проведення конкурсу.

Конфлікт між університетом і міністерством триває вже більше року. МОЗ кілька разів звільняв ректора Катерину Амосову з посади, вона відновлювалася через суд.

Зокрема, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов’язків ректора медичного університету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3 курсу.

2 березня Окружний адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді ректора, а через кілька днів МОЗ знову відсторонило її від посади.

Сама Амосова заявила, що її відсторонили від виконання обов’язків «за відмову з боку заступника МОЗ здійснити протиправні дії».

У МОЗ раніше повідомляли, що в березні комісія МОЗ визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою, а 16 квітня Катерина Амосова була звільнена з посади ректора НМУ за невиконання умов контракту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here