Львівські медики не підтвердили підозри на випадок коронавірусу в 20-річного хлопця, який у понеділок повернувся з Китаю. Напередодні деякі львівські медіа повідомили, що 20-річного юнака, який звернувся до медиків зі скаргою на нежить, госпіталізували з підозрою на небезпечний вірус. Та побоювання не підтвердились. У хлопця діагностували звичайне ГРЗ.

Високої температури у нього не було. Турбували лише кашель та нежить. Натомість, ознакою вірусу, який гуляє у Китаї, є саме підвищення температури.

У Піднебесній госпіталізований перебував далеко від міста Ухань, де спалахнув коронавірус. Львівські лікарі зазначають, що стан пацієнта покращується і вже невдовзі його відпустять додому.

«Була підозра на особливо небезпечну інфекцію. Лікарі одягли згідно усіх правил протичумні костюми, відібрали в нього матеріали для дослідження, помістили його в «бокс», тобто в приміщення, в якому є правильно зроблена вентиляція для того, щоб повітря не потрапляло в інші бокси. Так ми, так би мовити, відпрацювали ситуацію на випадок небезпечної інфекції», – розповіла головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко.

Як інформував ZAXID.NET, перші випадки зараження коронавірусом 2019 nCoV офіційно зареєстровано 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань. Новий вірус, який викликав спалах пневмонії, передається від людини до людини. Ситуація ускладнюється довгим інкубаційним періодом (до двох тижнів, коли людина вже хвора, але ніяких симптомів захворювання немає), під час якого вірус є заразним для оточення.

Кількість хворих новим китайським коронавірусом 2019-nCoV станом на ранок 27 січня склала близько 2800 людей. Кількість жертв – 80 осіб. Випадки зараження є ще в 10 країнах світу, в тому числі в США і Франції, але смертельних випадків там поки не було. Жодна з трьох підозр на китайський коронавірус в Україні не підтвердилася.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here