Сьогодні медзаклади отримають 6 апаратів ШВЛ

Медзаклади Львівщини у середу, 13 травня, передадуть нові апарати штучної вентиляції легень. Сьогодні лікарні області отримають 6 апаратів ШВЛ. Як повідомили у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, це перший етап. Упродовж травня очікують ще на одну поставку апаратів ШВЛ для лікарень Львівщини.

Як розповів ZAXID.NET директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, загалом медичні заклади Львівщини мають отримати 38 апаратів ШВЛ високого класу C3, виробництва швейцарської компанії Hamilton Medical. Вартість одного апарата – до 1,2 млн грн. Сьогодні лікарні отримають 6 апаратів, решту очікують до кінця місяця.

«Такі апарати дозволяють проводити вентиляцію легень відповідно до індивідуальних потреб пацієнта, мають широкі функціональні можливості. Їх можна застосовувати для дорослих, дітей та немовлят», – повідомила Іванна Козловська, регіональна менеджерка компанії «Ксенко», що є офіційним представником виробника.

За її словами, сьогодні апарати ШВЛ передадуть: Центру легеневого здоров’я – 3 апарати, Львівській обласній інфекційній лікарні – 1 шт., Львівській обласній клінічній лікарні – 1 шт. Ще один апарат, який придбали за спонсорські кошти, отримає Стрийська центральна районна лікарня.

За словами голови ЛОДА Максима Козицького, до кінця травня мають надійти всі апарати ШВЛ та інше обладнання для допомоги у лікуванні пацієнтів з Covid-19.

«У межах реалізації обласної «Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки» на початку квітня цього року 41,6 млн грн (із 246 млн грн) скеровано в КНП «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний центр» для придбання апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ). Приємно, що частину з них передадуть сьогодні медустанові для лікування хворих на Covid-19», – розповів голова ЛОДА Максим Козицький.

До слова, за словами генерального директора Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Любомира Рака, зараз апаратів штучної вентиляції легень високо класу є дуже мало.

«Зараз ми маємо більше десятка апаратів штучної вентиляції легень, але, на жаль, тільки один – високого класу, ще 4 – середнього. Також є 140 кисневих точок», – пояснив Любомир Рак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here