Розпорядження про звільнення Ірина Микичак отримала на електронну пошту

Ірина Микичак отримала повідомлення про звільнення з посади директорки департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації на електронну пошту. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Вперше у житті почула себе двієчницею. Отримала незадовільну оцінку від Івана Собка за роботу на посаді директорки департаменту охорони здоров’я ЛОДА за 2019 рік. І відповідно прилетіло електронною поштою розпорядження голови ОДА М. Мальського про звільнення з посади. Мені, єдиній зі всіх керівників ОДА, виставлено оцінку – “негативно”.
Жодних пояснень, жодних причин. Просто фіктивна оцінка…

Два роки і вісім місяців на посаді директорки департаменту мені тепер видаються як ціле життя. Дуже складний, але надзвичайно важливий, яскравий, насичений період. Найкращий час. Хоча і від раннього ранку до пізньої ночі. Без вихідних, без заступників і без двох начальників відділів. З надскладною комунікацією з облрадою, ОДА, МОЗ, керівниками медзакладів, пацієнтами», – написала Ірина Микичак.

Розпорядження про звільнення зі сторінки Ірини Микичак у Facebook

Також у своєму дописі вона зазначила, що за час її перебування на посаді департаменту вдалося зробити багато важливих, іноді непопулярних кроків.

«Я пишаюся тим, що звільнена насправді за те, що прагнула цих змін у медицині щиро, усім серцем, за те, що творила ці зміни не на папері і показових виступах, а у щоденному житті», – написала Ірина Микичак.

До слова, Ірина Микичак очолювала департамент охорони здоров’я ЛОДА з квітня 2017 року.

Нагадаємо, як повідомляв ZAXID.NET, у листопаді вже була інформація про відставку Ірини Микичак, проте тоді посадовиця відмовилася писати заяву на звільнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here