Поліцейські повідомили про підозру 44-річному лікарю Перемишлянської ЦРЛ на Львівщині, який не надав необхідну допомогу постраждалій у ДТП 73-річній місцевій мешканці, унаслідок чого жінка через кілька годин померла у себе вдома. Подія трапилася у травні 2019 року, однак підозру лікарю у неналежному виконанні обов’язків оголосили лише зараз.

Як повідомили у середу, 20 травня, в поліції Львівщини, у травні 2019 року, коли підозрюваний обіймав посаду завідувача відділення травматології Перемишлянської ЦРЛ, до медзакладу доправили 73-річну місцеву мешканку з важкими травмами, отриманими внаслідок ДТП. Однак, медик не надав жінці необхідної допомоги, внаслідок чого пенсіонерка померла в себе вдома через декілька годин.

Розслідування лікарської халатності тривало упродовж року. Зараз слідчі перемишлянської поліції за процесуального керівництва прокуратури повідомили лікарю про підозру за ч. 1 ст. 140 КК України (невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого).

У разі, якщо вину лікаря буде доведено в суді, йому загрожує позбавлення волі до двох років. Справу скерують до суду вже найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here