Цього року у Львові прийняли програму запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань. На реалізацію цієї програми місто передбачає 15 млн грн. Про це заявив у своєму зверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

«Цього року ми особливу увагу звернемо на серцево-судинні захворювання, смертність від яких займає в Україні перше місце. Зокрема, летальність від інфаркту – 9%, в той час як в світі це показник в межах 2-3%. Причина такої невтішної статистики – несвоєчасне звернення до лікарня та недостатність обладнання для швидкого реагування. Ми поставили собі за мету протягом трьох років суттєво покращити ситуацію та досягнути у Львові принаймні середньосвітових показників. Вже в цьому році ми виділимо 15 млн грн на придбання медикаментів, кардіографів, дефібриляторів, сучасних кардіографічних установок», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер зазначив, що протягом останніх років Львівська міська рада ініціювала чималу кількість профілактичних кампаній в місті. Ця профілактика дала помітні результати

15 травня у Львові розпочнеться чергова кампанію з профілактики та раннього виявлення артеріальної гіпертензії. У всіх лікарнях та поліклініках, а також в спеціальних наметах на вулицях міста буде вимірюватись тиск всім охочим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here