Коштом бюджету Львова у Винниках проводять капітальну реконструкцію шкільного басейну та будівництво спортивного залу для іншої школи. Окрім того, у Винниках відкриють нову амбулаторію сімейної медицини.

У загальноосвітній школі №47 у Винниках, де навчаються понад 600 дітей, коштом Львова будують спортивний зал. На це будівництво місто виділило 13 млн грн.

«Два роки тому ми були тут з робочим візитом і тоді було прийнято політичне рішення, що має бути добудований великий спортивний комплекс. Бо школа не має спортивного залу, роботи тривають. На вересень наступного року спортивний комплекс вже має бути введений в експлуатацію. Це буде прекрасний подарунок для дітей, які ходять у цю школу», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Міський голова Львова оглянув приміщення майбутньої амбулаторії сімейної медицини у Винниках та проіспектував процес реконструкції басейну у школі №29 та будівництва спортзалу у школі №47 (фото прес-служби ЛМР)

«У Винниках живе багато дітей, тому ми робимо акцент на розвиток навчальних закладів у цьому населеному пункті. Загалом на галузь освіти ми виділяємо третину фонду міського бюджету, бо розуміємо, що саме за освіченими дітьми стоїть наше майбутнє», – зазначила заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна.

У школі №29, яка є найбільшою у Винниках – тут навчаються 1200 дітей, проводять капітальний ремонт басейну, який не функціонував з 2005 року. Його планують відкрити до кінця цього року. Це буде єдиний шкільний басейн у Винниках й окрім учнів школи №29 ним користуватимуться й учні інших шкіл – зокрема у ньому проводитимуть уроки плавання для усіх винниківських четвертокласників, а також він буде обслуговувати дітей під час канікул.

Там необхідно виконати роботи з герметизації та облаштування чаші басейну, провести ремонтні роботи душових та санвузлів, роздягалень, встановити енергоощадні вікна та двері. Вартість реконструкції басейну становить 8,9 млн грн.

«Ми сьогодні маємо створювати умови для наших винниківчан, львів’ян, щоб вони залишались жити у наших містах, бо ми бачимо, яка зараз велика міграція. Якщо є добрий садочок, добра школа – це додатковий аргумент для батьків тут працювати. Тому ми повністю оновлюємо інфраструктуру, тут робимо басейн, на Сихові – спорткомплекс. Це речі, які дають додану вартість і причину залишатись», – прокоментував заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Окрім того, Львів викупить приміщення площею 127 м2 на першому поверсі новобудови на вул. Винна Гора,30 у Винниках, де створять нову амбулаторію сімейної медицини для фактично нового мікрорайону міста, який активно розбудовується та заселяється. Це рішення прийняли для того, щоб наблизити надання первинних медичних послуг до мешканців, які наразі змушені ходити у поліклінічне відділення на вул. Галицькій.

«Якщо рахувати по 1800 людей на одного сімейного лікаря, а цей район активно розбудовується, то тут буде шість лікарів, ну і, звісно, медсестри, реєстратура, охорона – усе, що необхідно, щоб підтримувати функціонування амбулаторії. Також тут буде кабінет щеплень, тож мамам з дітьми тепер не треба буде далеко ходити для цього», – сказав начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Наразі точно не відомо, скільки коштуватиме це приміщення, адже ще не проведена його оцінка, однак, за словами Андрія Садового, ціна буде приблизно 800 доларів/м2.

Нагадаємо, за 2016-18 роки з бюджету розвитку Львова в інфраструктуру Винників інвестовано 131 млн грн: 16,9 млн грн – у 2016 році, 43,9 млн грн – у 2017 році, 70,3 млн грн – у 2018 році. Це кошти на проведення електромереж кварталу індивідуальної забудови для учасників АТО, зовнішнє освітлення, реконструкцію та будівництво водопровідних і каналізаційних мереж та інше. На 2019 рік загалом передбачено більше 79 млн грн.

Нагадаємо також, у серпні 2018 року у Винниках коштом Львова відкрили дитячий садок на 400 місць. У цей проект із бюджету Львова інвестували понад 40 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here