Цьогоріч найкращою лікаркою України стала Ірина Гнатів

Львів’янка Ірина Гнатів здобула перемогу в конкурсі «Сімейний лікар 2019 року» в Україні. Із цим переможницю на своїй сторінці у Фейсбуку привітала колишня очільниця департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак.

«Дуже радію за нашу Ірина Гнатів. Вітаю з перемогою. Кращий сімейний лікар 2019 року!!! Вітаю усіх хто віддав свій голос за нашу молоду колегу. Ірино, молодчина! Впевнено і радісно змінюєш нашу медицину. Дякую за натхненну працю і цікаві спогади», – написала Ірина Микичак.

Учасниками конкурсу були лікарі з різних куточків України. Ірина Гнатів отримала понад десять тисяч голосів.

Як зазначено в інформаційній довідці на сторінці конкурсу, Ірина Гнатів працює головною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівського сільської ради ОТГ» Пустомитівського району. У 2004 році вона закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Горбачевського. Спочатку працювала у військовій частині, а у 2006 році стала терапевтом Давидівської лікарської амбулаторії. Зараз працює головною лікаркою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ» Пустомитівського району Львівської області.

P.S. Пізніше Ірина Гнатів розповіла ZAXID.NET про свою нагороду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here