Понад 60% інфікованих коронавірусом в області — львів’яни

Понад 60% інфікованих коронавірусом в області — львів’яни. Серед 942 інфікованих коронавірусом у Львівській області 583 — львів’яни. Про це у п’ятницю, 15 травня, під час радіоефіру повідомив головний медик Львова Володимир Зуб.

«За минулу добу в області провели 357 ПЛР-аналізів на Covid-19, у результаті яких виявлено 38 позитивних результатів. Із них 20 — мешканці Львова. Така цифра нас тішить, оскільки зовсім недавно були дні, коли ми виявляли по 40−60 інфікованих. Загалом в області є 942 людини з підтвердженим коронавірусом, із них 583 — львів’яни. Сьогодні в інфекційній лікарні перебувають 164 особи. Також у 8-й міській лікарні — 49, а в 1-й міській — 33. Це більше, ніж у попередні періоди, але це саме той період, коли ми спостерігали зростання кількості позитивних ПЛР. Відповідно, кількість госпіталізованих у нас також збільшилась», — пояснив головний медик Львова Володимир Зуб.

За його словами, зменшення кількості позитивних результатів лабораторних тестів свідчить про те, що гострого спалаху коронавірусу в регіоні таки вдалося уникнути. Проте він також зазначив, що щодня будуть нові пацієнти з позитивним ПЛР-аналізом.

«Це триватиме довго, і ми всі повинні навчитись жити з коронавірусною інфекцією навколо нас, дотримуватись правил, переробити свою психологію», — додає медик.

Також він зазначив, що про колективний імунітет наразі не йдеться, оскільки він формується лише в разі, якщо інфекційним захворюванням перехворіло понад 95% мешканців.

Нагадаємо, станом на 15 травня у Львівській області кількість людей, у яких підтвердився діагноз коронавірус Covid-19, від початку пандемії – 942, 38 зафіксували за попередню добу. Центр громадського здоров’я наразі повідомив про 23 летальні випадки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here