Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 10 сучасних автомобілів Ford. Вартість кожного з них близько 2 млн грн. Сім автомобілів залишать у Львові, а решту скерують у пункти екстреної медичної допомоги у Миколаєві, Буську та Новояворівську, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Салон «швидких» оснащений ношами, дефібрилятором, пристоями для ін’єкцій та вливань, кисневими балонами, пристроями для іммобілізації, апаратом штучної вентиляції легень, оксиметром.

За інформацією директорки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, центр має потребу в водіях для таких автомобілів.

«Зараз є понад 140 вакансій водіїв. Робота важка, напружена, відповідальна, однак недооцінена. За ініціативи облдержадміністрації, рішенням обласної ради з резервного фонду профінансовано 30 млн грн на цільові доплати працівникам екстреної медичної допомоги. Приблизно кожен працівник від водія до лікаря отримує 2,5 – 3,5 тис. доплати до заробітної плати. Впевнена, що обласна рада проголосує за нове дофінансування», ‒ цитує Ірину Микичак прес-служба ЛОДА.

Усі автомобілі придбали за кошти обласного бюджету в ТОВ «Віді Юнікомерс». Вартість кожного з них близько 2 млн грн, машини належать до класу «В». Ще одну машину Центр медицини катастроф отримав від благодійного фонду. Її залишать на підстанції №2 на вул. Пилипа Орлика.

За словами в.о.генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярослава Пилипця, в області не вистачає ще близько 60-70 автомобілів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here