Загалом «!FEST» забезпечить 800 комплексних обідів для медиків

Ресторанна компанія «Холдинг емоцій !FEST» забезпечить безкоштовно понад 800 обідів на час карантину для медиків лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Першу партію обідів у лікарню доставили вже у середу, 8 квітня.

«800 комплексних обідів від FEST кейтеринг отримають медики Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова на період карантину. Перші 50 обідів сьогодні вже приїхали до наших медичних працівників», – повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Перших 50 обідів у лікарню доправили вже у середу, 8 квітня

Голова ЛОДА подякував соціально відповідальному бізнесу за підтримку медиків, які щоденно борються з пандемією коронавірусу.

Співвласник холдингу «!FEST» Юрій Назарук у коментарі ZAXID.NET розповів, що компанія буде доставлять у міську лікарню швидкої допомоги безкоштовно по 50 обідів щодня до завершення карантину (24 квітня).

«Це дасть можливість забезпечити роботою людей, які у нас працюють і зараз не дуже завантажені. Ми домовилися, що будемо возити 50 обідів кожного дня у міську лікарню швидкої допомоги на вул. Миколайчука до завершення карантину. Нам важливо, щоби це була міська лікарня, бо ми львів’яни», – розповів Назарук.

З його слів, у комплексний обід входить гаряча друга страва і салат. Обіди готують працівники кухні відомого львівського ресторану «Криївка». Собівартість такої благочинної допомоги співвласник компанії повідомити відмовився, пояснивши, що це важко порахувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here