Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф підписав контракт з ТОВ «Віді Юнікомерс» на закупівлю автомобілів швидкої допомоги. Як повідомляє антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», вартість договору становить 21,95 млн грн.

Загалом медики придбали 10 автомобілів швидкої медичної допомоги типу «B». У комплектацію входить набір реанімаційного обладнання, наприклад, дефібрилятор, обладнання для штучної вентиляції легень, екстрених пологів, діагностичні прилади і т. д. Вартість однієї «швидкої» становить майже 2,2 млн грн.

Єдиним конкурентом ТОВ «Віді Юнікомерс» на тендері виступило ТОВ «Автоспецпром» із пропозицією на 50 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували вартості своїх пропозицій.

ТОВ «Віді Юнікомерс» зареєстроване у Києві, а його засновниками є ТОВ «Віді груп» (95% статутного капіталу) і ТОВ «Віді алея» (5%). Кінцевим бенефіціарним власником є Віталій Джуринський.

З початку 2018 року ТОВ «Віді Юнікомерс» отримало 18 держзамовлень на спецавтомобілі загальною вартістю 130 млн грн, серед них два контракти у Львівській області на 38 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here