У понеділок, 30 березня, міський голова Львова Андрій Садовий планує підписати розпорядження про нарахування доплати медикам, які працюють в умовах коронавірусної інфекції Covid-19. Про це мер Львова розповів в ранковому шоу «Люкс зарядка» в ефірі радіо Люкс ФМ.

За його словами, проект розпорядження готує заступниця Ірина Маруняк.

«Сьогодні я підпишу розпорядження, що всі лікарі, медсестри, санітарки, які працюють і будуть працювати з тими людьми, які мають підозру на коронавірус, будуть мати за місяць по 10 тис. грн доплати. Це дуже важливо, бо вони ризикують», – зазначив Андрій Садовий.

За його словами, ці кошти вдасться нараховувати, зменшивши бюджетні видатки.

«Ми не будемо зараз нараховувати премії міським чиновникам, які зараз працюють віддалено. Також ті, хто працює в комунальній сфері, ті, хто ризикує, вони також матимуть надбавки до зарплати», – пояснив міський голова.

Пізніше у прес-службі ЛМР повідомили, що міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про додаткові виплати медичним та комунальним працівникам, які забезпечують життєдіяльність міста в час карантину.

«Мер Львова Андрій Садовий підписав розпорядження, яке перерозподіляє фінансування зарплат в органах влади. Цим розпорядженням передбачено виплату додатково по 10 тис. грн усім медикам, які будуть працювати з пацієнтами, хворими на Covid-19, а також збільшення преміювання тим працівникам комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста в умовах карантину. Водночас цим документом передбачено зняття преміювання міському голові Львова на час карантину», – зазначено у повідомленні прес-служби.

Зокрема в розпорядженні зазначено про:

  • виплату додатково по 10 тис. грн усім лікарям та медсестрам, які будуть працювати з пацієнтами хворими на Covid-19. Доплату робимо незалежно від того, чи лікарня міського підпорядкування чи обласного. Головні лікарні повинні подати списки;
  • збільшення преміювання тим працівникам комунальних служб, які забезпечуватимуть життєдіяльність міста в умовах карантину (штаб, двірники, працівники служби ритуальних послуг, водії громадського транспорту, соціальні працівники, які зараз носять продукти старшим людям, аварійні служби). Для всіх інших працівників премії скасовуються;
  • своїм розпорядженням міський голова відмовлється від будь-яких преміювань на весь час каранину.

Також Андрій Садовий розповів, що сьогодні починають проводити експрес-тести усім водіям громадського транспорту та соціальним працівникам. Тестування проходитимуть і медичні працівники. Окрім того перевірятимуть і тих, хто забезпечує життєдіяльність міста, а також перебуває в постійному спілкуванні з людьми та має більше шансів заразитися.

Щодо ситуації з поширенням коронавірусу у Львові, то, за словами мера, зараз на самоізоляції вдома перебуває 77 людей, в обласній інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус – 64 особи. На Львівщині лабораторно підтверджені 5 випадків коронавірусної інфекції, 1 людина перебуває в лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here