Корпорація «АТБ» сьогодні передала львівському лабораторному центру одну із 12 привезених до України із Франції систем для експрес-діагностики Covid-19 та інфекційних захворювань. Обладнання, на якому можна проводити аналіз до 400 зразків на добу, допоможе українським медикам запобігти поширення коронавірусної інфекції завдяки оперативній діагностиці та своєчасному виявленню носіїв вірусу, знижуючи масштаби епідемії.


«Компанія «АТБ-Маркет» на прохання президента України закупила у Франції на 10 млн грн 12 сучасних систем для діагностики інфекційних захворювань, у тому числі Covid-19. Будучи соціально відповідальним бізнесом, «АТБ» вважає своїм пріоритетом участь у підтримці української медицини задля протидії такому виклику, як епідемія коронавірусу», сказала під час передачі обладнання Львівському обласному лабораторному центру Вікторія Братасюк, заступник регіонального директора компанії «АТБ» у Західному регіоні.

Медики зазначають неоціненний внесок корпорації «АТБ» у підтримку української медицини: новітнє обладнання можна по завершенню епідемії коронавірусу використовувати для діагностики інших інфекційних захворювань. Лабораторні комплекси для експрес-діагностики, закуплені мережею «АТБ», і після закінчення пандемії Covid-19 будуть продовжувати служити українцям. CFX96 це флагманська високопродуктивна система, яка дозволяє проводити ПЛР-діагностику та мультиплексний аналіз у режимі реального часу й одночасно обробляти 90–100 зразків.


«Це обладнання у два рази потужніше, ніж те, яке зараз має наша лабораторія», прокоментувала внесок «АТБ» у діагностику небезпечних захворювань Ліна Старинчук, завідувачка львівською вірусологічною лабораторією.

Як уточнили в пресслужбі корпорації «АТБ», 12 систем для експрес-діагностики будуть доставлені в лабораторні установи різних регіонів України до 17 квітня. Ними вже користуються обласні лабораторні центри Полтави, Дніпра, Херсона, Чернівців, Києва та Житомира.

Таким чином, внесок корпорації «АТБ» у заходи щодо протистояння епідемії коронавірусу в Україні вже перевищив 110 мільйонів гривень. Вона реалізує спільний із Міністерством соціальної політики України благодійний проєкт з надання адресної допомоги представникам соціально незахищених верств населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденної необхідності. На його реалізацію мережа «АТБ» надала 100 млн грн, які дозволять здійснити адресну допомогу соціально незахищеним категоріям громадян по всій території України. У рамках цього проєкту згідно з поіменними списками, складеними регіональними та місцевими підрозділами Мінсоцполітики, буде роздано близько 580 тисяч безплатних наборів у локаціях присутності супермаркетів «АТБ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here