Львівські медики показують приклад іншим. Близько півсотні працівників обласного лабораторного центру, колишньої санстанції, зробили у четвер, 1 лютого, щеплення АДП-М для посилення імунітету. У такий спосіб закликають містян зробити щеплення від дифтерії.

Адже дорослі також мають подбати про щеплення проти правця та дифтерії. Це так звана ревакцинація, яку варто повторювати кожні 10 років. Щеплення для дорослих цією вакциною абсолютно безкоштовне. Антитоксином на сьогодні забезпечені всі заклади охорони здоров’я міста.

Переконують, вакцина в усіх амбулаторіях та поліклініках міста однакова. На відміну від дитячої, дорослим колять тільки індійський препарат. Нетипових реакцій від неї не було.

«От всі нарікають: небезпека, індійська вакцина. Це проблема! Не знаю, чому і звідки виникли така недовіра. Але от сьогодні наші працівники абсолютно свідомо прийшли. Нікого ніхто не змушував. Прийшли на щеплення і ми своїм прикладом покажемо, що проблеми в тому немає», – зазначив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

Нагадаємо, 31 січня обласний лікар-інфекціоніст Луганщини повідомив про випадок захворювання на дифтерію у 31-річного чоловіка у м. Рубіжному. Проте після проведення лабораторних досліджень у мікробіологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України випадок захворювання на дифтерію не підтвердився.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here