Міські медзаклади Львова отримали ще одну допомогу від благодійників в умовах пандемії Covid-19. Цього разу їм передали засоби індивідуального захисту для медичних працівників — маски, захисні костюми та окуляри. Як повідомили у прес-службі ЛМР, цього разу благодійну допомогу для лікарень міста Львова передала компанія «Епіцентр К». Це 50 тис. медичних масок, 1,5 тис. захисних комбінезонів та тисяча захисних окулярів. Їх, залежно від потреби, розподілять по всіх медичних закладах міста.

«Ми надзвичайно вдячні за таку допомогу для захисту наших працівників. Треба розуміти, що в умовах карантинних обмежень ми будемо жити півтора-два роки. Тому ці речі, які нам сьогодні привезли, — маски, комбінезони, окуляри, будуть потрібні завжди. Це високого класу окуляри, костюми різних розмірів, маски», — розповів Дмитро Квіт, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Львова.

Фото прес-служби ЛМР

За словами начальника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба, медичні заклади міста за бюджетні кошти забезпечують необхідним обладнанням й засобами захисту для працівників. Але цього не завжди вистачає. Тож в цьому допомагають благодійники.

«Цього року на закупівлю засобів захисту для медичних працівників із резервного фонду міського бюджету скеровано 15,6 млн грн. Але ці засоби теж використовуються, тому для всіх медичних закладів дуже важливою є підтримка активістів, волонтерів, соціально-відповідального бізнесу», — зазначив Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here