11 лютого у Львові Андрій Садовий представив нового керівника міської лікарні швидкої допомоги. Ним став 34-річний головний лікар Ковельської районної лікарні, яка відома в Україні тим, що вперше за останні 15 років провела успішні пересадки серця.

На попередній посаді Олег Самчук пропрацював майже 5 років. Новопризначений лікар зізнається, рішення переїхати у Львів далося йому нелегко.

«Це важке для мене рішення було про переїзд у Львів. Але я дослухався до Андрія Івановича і справді, у Ковелі можна допомогти одній кількості людей, а у Львові зовсім іншій кількості людей. А основне моє бажання — дати допомогу значно більшій кількості людей, ніж я мав змогу досі», — розповів головний лікар комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

Новопризначений очільник лікарні збирається впроваджувати чимало нововведень. Зокрема йдеться про відкриття нових відділень: діалізу, кардіохірургії, трансплантації.

«Маю на меті відкрити нові відділення, адже тут є чимало приміщень для цього. Ця лікарня має стати одною з найсучасніших лікарень України думаю і світу», — додав Самчук.

Міський голова Львова зазначив, що запропонував посаду Олегові Самчуку, оскільки був вражений тим, як виглядає Ковельська лікарня, і якістю послуг, які там надають.

«Я буду сюди регулярно приїжджати і мені буде важливо почути думку львів’ян, як буде мінятися ситуація. Тут буде краще фінансування для лікарні, буде наведений порядок біля самої лікарні, зараз робимо великий проект громадського простору, але найважливіше — має бути якісний менеджмент самої лікарні, якісне управління, бо тут працюють дуже сильні лікарі», — додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

фото прес-служби ЛМР

34-річний Олег Самчук закінчив Львівський медуніверситет. Працював урологом та завідувачем урологічного відділення, згодом — головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, а з липня 2018 — ще й головний лікар Ковельської центральної районної лікарні.

У цій лікарні провели першу відкриту операцію на серці, а за кілька місяців там уже пересадили ще одне серце, а також нирки.

Перед цим призначенням обов’язки головного лікаря понад 10 років виконувала Оксана Воробель. Міський голова Львова та начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб подякували їй за роботу.

«Під час Євро-2012 нас завжди ставили у приклад іншим приймаючим установам. У 2014 році ми приймали постраждалих з Майдану, разом ми відкрили відділення фізичної реабілітації, відділення невідкладної медичної допомоги. Все це – знакові речі, за які ми дякуємо Оксані Миколаївні Воробель», — зазначив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Від нового очільника очікують насамперед якісного менеджменту, адже це найбільша лікарня Західної України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here