У Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф роботу цілодобового поста забезпечують чотири водії. 60 водіїв могли б допомогти укомплектувати ще 15 бригад.

Зараз у центрі екстреної медичної допомоги вільні 60 вакансій водіїв карет «швидкої допомоги». З усіма доплатами та вислугою років зараз шофер отримує не більше 5 тис. грн.

«Водії стандартно працюють на швидкій по 12 годин на день, а другий день – ніч і кілька діб він відпочиває вдома – це його стандартний заробіток», – розповів гендиректор центру екстреної медичної допомоги Володимир Похмурський.

За його словами, Кабмін планує ввести у класифікатор професій посаду «екстрений медичний технік». Тоді медпрацівник, який є у бригаді, буде додатково ще й водити «швидку». Однак зараз потрібно, аби Кабінет міністрів видав постанову, яка внесе зміни до положення про бригаду «швидкої» (екстреної медичної допомоги).

Зараз місто обслуговує 34 бригади швидких. Та навіть якщо автопарк збільшиться – їздити нікому. У вівторок, 14 листопада, Центр медицини катастроф отримав дві нові карети «швидкої допомоги», які придбали за кошти обласного бюджету. Новими машинами з начинкою Forda фельдшери, які невдовзі їздитимуть на виклики, задоволені. Розповідають: машини хороші і не відрізняються від тих, що вже є в парку.

«Тут є шини вакуумні, такі самі фіксують ногу, руку, що потрібно. Є ноші, інфузомат для дозованого введення ліків. Також є кисень, різні полички для всяких штук, відсмоктувач», – розповів фельдшер медицини катастроф Дмитро Бабенко.

Один автомобіль возитиме маленьких пацієнтів. Автомобілі працюватимуть на різних підстанціях екстреної медичної допомоги в межах обласного центру. Невдовзі автопарк ще поповниться. Щоправда, старими відремонтованими машинами.

«Ми також завершуємо значний обсяг ремонтних робіт. Це майже 3 млн грн профінансовано на ремонтні роботи. В тому числі тих машин, які приписані до львівського підрозділу до служби екстреної медицини. Будемо мати 58 автомобілів, які в стані забезпечити потребу і міста Львова», – повідомила директорка обласного департаменту охорони здоров’я Ірина Микитчак.

Нові «швидкі» зареєструють у сервісному центрі МВС і щонайменше за два тижні вони вже їздитимуть на виклики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here