У п’ятницю, 24 квітня, Центр легеневого здоров’я, що розташований у Львові на вул. Зеленій, отримав від Польщі три медичні аспіратори. Як повідомили у прес-службі ЛОДА, обладнання вартістю понад 128 тис. грн придбав польський Фонд міжнародної солідарності за кошти Міністерства закордонних справ Польщі у межах програми співробітництва з розвитку «Польська допомога».

«Маємо можливість передати медичне обладнання, яке зможе допомогти хворим, що перебувають у лікарні. Фонд солідарності сприяє розвитку міжнародної співпраці та допомагає партнерам у складних умовах. У зв’язку з тією ситуацією, що склалась у світі, було ухвалено рішення про необхідність забезпечити таким обладнанням лікарню у Львові. Це – лише початок нашої допомоги. Плануємо також допомогти госпіталю у Винниках, лікарням у Рудках та Сокалі. Туди теж маємо намір передати необхідне обладнання», – наголосила Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч.

За словами генерального директора Центру легеневого здоров’я Любомира Рака, нове обладнання значно підсилить реанімаційне відділення.

«Ми надзвичайно вдячні Польщі за підтримку. Протягом довгого часу ми мали обмін досвідом із польськими колегами, сподіваюсь ця практика невдовзі відновиться. Наша легенева клініка завжди займалась такими викликами як пневмонія. Статистика, яку ми спостерігаємо протягом останніх років не зросла, але зросла важкість пневмоній, тому навантаження на реанімаційне відділення значно вища. Ця допомога для нашого реанімаційного відділення на понад 20 місць дуже значна, вона посприяє кращій діагностиці та якіснішому лікуванню», – наголосив Любомир Рак.

До слова, подібну допомогу Фонд міжнародної солідарності передав також лікарням Грузії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here