Львівський медуніверситет увійшов до трійки найкращих в Україні

Студенти Львівського медуніверситету відповіли правильно на 32,9% завдань

Львівський національний медуніверситет ім. Данила Галицького увійшов до трійки найкращих медичних навчальних закладів в Україні за результатами міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я, студенти львівського медуніверситету відповіли правильно на 32,9% тестових завдань. Кращими в рейтингу виявились студенти Тернопільського національного медуніверситету та Національного медуніверситету ім. О. Богомольця.

«Складала тест і перевіряла результати найавторитетніша у світі міжнародна атестаційна агенція – Національна рада медичних екзаменаторів (NMBE, США). За оцінками NBME, середній відсоток правильних відповідей українських студентів 3 курсу – 30,24%. Це значно краще, ніж показники моніторингового дослідження, який проходили студенти 4 курсу в рамках міжнародного дослідження якості вищої освіти у березні цього року», – йдеться у повідомленні МОЗ.

Загалом IFOM склали понад 10 тис. студентів. Не з’явились на іспит 2783 студентів (28%) і майже всі вони – без поважних причин (лише 45 осіб надали докази наявності поважних причин). Така велика кількість відсутність пов’язана із протестами студентів проти здачі IFOM та саботажем зі сторони як самих студентів, так і викладачів.

У МОЗ виявили, що успішність університету напряму пов’язана із явкою студентів на іспит. «Попередній аналіз результатів показує, що рейтинг кожного університету співвідноситься з явкою: заклади вищої освіти з високою явкою зазвичай мають високий рейтинговий бал за успішністю. Це Запорізький, Львівський, Буковинський, Вінницький університети. Ті університети, які найбільше бойкотувати, мають найнижчі бали», – повідомила прес-служба МОЗ.

Найнижчим у рейтингу виявився приватний Львівський медичний інститут (21,3% правильних відповідей). Усього тести здавали студенти з 21 навчального закладу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here