Дитячий кардіоревматологічний санаторій на вул. Є. Коновальця у Львові

«Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» на вул. Є. Коновальця у Львові хочуть продати на аукціоні. Ціна приміщення стартуватиме від 11,438 млн. грн. Про це 2 січня повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Львівська обласна рада виставила на продаж комплекс будівель та споруд на вул. Є.Коновальця, 114,116. За цією адресою розміщений «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій».

Продати хочуть корпус, площею 396 м2, огорожу та фонтан, що на вул. Є.Коновальця, 116. На вул. Є.Коновальця, 114 продадуть корпус, площею 190 м2, столову – 54,8 м2, овочесховище – 27,1 м2, гараж – 17,4 м2 , склад –18,8 м2, хвіртки та огорожі.

Площа земельної ділянки складає 0,4426 га. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Стартова ціна об’єкта – 11, 438 млн грн. Аукціон в електронній формі проведуть 7 лютого 2020 року.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що Львівська облрада прийняла рішення про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» через приєднання його до КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит».

Роботу санаторію призупинили ще з 2017 року через брак пацієнтів, а працівники переведені у вимушений простій. За час простою 16 працівникам виплачено близько 3 млн грн зарплати. Після реорганізації працівників обіцяють перевести на роботу в «Охматдит».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here