Столярну майстерню на території Львівської обласної лікарні продають за 1,3 млн грн

Львівська облрада виставила на продаж приміщення Львівської обласної клінічної лікарні – столярну майстерню, що на вул. Некрасова, 6 поблизу центру Львова. Приміщення площею 236 кв м оцінили у 1,3 млн грн. Відповідно до умов аукціону, майбутній покупець має облаштувати там приватну клініку для хворих з нирковою недостатністю.

Виставлене на продаж приміщення на території Львівської обласної клінічної лікарні (ЛОКЛ), за даними управління майном спільної власності облради, перебуває у занедбаному стані. Об’єкт розміщений на частині земельної ділянки обласної лікарні, яка займає загальну площу 8,3 га.

В умовах аукціону зазначається, що на базі столярної майстерні має бути заклад охорони здоров’я нефрологічного профілю з відділенням гемодіалізу, а вкладення в об’єкт нерухомості та обладнання мають становити 76,6 млн грн протягом п’яти років з моменту його купівлі.

Аукціон буде проведено на онлайн-платформі Prozorro.Продажі 7 жовтня 2020 року. Стартова ціна об’єкта 1,3 млн грн.

Керівник управління майном спільної власності Львівської облради Віктор Кусий розповів ZAXID.NET, що земельна ділянка під об’єктом продажу наразі не сформована. У подальшому покупець буде звертатися до керівництва лікарні з вимогою надати земельну ділянку для обслуговування приміщення. А оскільки це земля на території міста Львова, тому усе буде відбуватися за погодженням з управлінням архітектури та земельниками міста.

Як пояснив Віктор Кусий, продати столярну майстерню під приватний центр гемодіалізу вирішили, оскільки обласна лікарня не справляється з потребою обслуговування хворих з нирковою недостатністю.

«Такою була пропозиція балансоутримувача – обласної клінічної лікарні, щоб продати цей об’єкт під приватний заклад нефрологічного профілю. Був проведений аналіз таких установ по Україні та підраховані приблизні інвестиції, які потрібно вкласти у цей об’єкт. 76 млн грн протягом п’яти років майбутній інвестор мав би внести. Якщо така сума не буде внесена, то обласна рада вправі розірвати угоду купівлі-продажу», – розповів Віктор Кусий.

Нагадаємо, керівництво Львівської облради наполягало виставити на продаж три приміщення Львівської обласної клінічної лікарні. На сесії 18 червня навіть стався конфлікт, коли опозиційні депутати намагалися перешкодити приватизації лікарняних приміщень.

У результаті чинній в облраді коаліації «Європейської солідарності», «Батьківщини» та низки менших фракцій таки вдалося включити до переліку на приватизацію столярну майстерню на вул. Некрасова,6. Ще два приміщення на території обласної лікарні (центральний рентгенрадіо-фізкабінет (390 м2) на вул. Чернігівській,7, оранжерею (250 м2) на вул. Некрасова,6) після конфлікту зняли з розгляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here