Колишня школа-інтернат на вул. Короленка,7

Львівська обласна рада скерує 40 млн грн, котрі мають надійти від Львівської міської ради як субвенція щодо передачі нерухомого майна на вул. Короленка, 7, на 20 об’єктів у місті Львові.

Зокрема, за ці гроші планується виготовлення ПКД для реконструкції головного корпусу Львівської обласної психіатричної лікарні, проведення реконструкції Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру та виготовлення ПКД для будівництва нового корпусу дитячої онкології, реконструкція Львівського геріатричного пансіонату, будинку на проспекті Шевченка, 17-19, де розміщена прокуратура Львівської області, заходи із реставрації собору Юра та будівництва спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Боберського тощо.

«Часто запитують, куди Львівська обласна рада скерує 40 млн грн субвенції? Відповідно до ухваленого рішення ці кошти мають бути розподілені на об’єкти в межах м. Львова. Відтак профінансуємо реконструкцію соціально важливих об’єктів галузей охорони здоров’я, соцзахисту, спорту, культури та інших. До речі, у місті Львові чимало об’єктів і установ обласної власності, які цього року вже отримали підтримку з обласного бюджету», – прокоментував голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Як повідомляв ZAXID.NET, на сесії 1 серпня депутати Львівської міської ради підтримали викуп приміщення на вул. Короленка, 7 для передачі його Центру опіки сиріт, який облаштує там «Дім милосердя». Депутати проголосували одразу за дві ухвали щодо цього питання.

Нагадаємо, раніше на вул. Короленка, 7 була школа-інтернат. Однак приміщення уже кілька років пустує. Восени 2018 року Львівська облрада вирішила продати цей будинок на аукціоні, але Львівська мерія звернулась з проханням передати його Центру опіки сиріт, проте обласна рада відмовила і будинок виставили на продаж. Паралельно Центр опіки сиріт оголосив про збір грошей для викупу приміщення, вартість якого, за оцінками експертів, становить від 29 млн грн, але назбирав менше 10% від необхідної суми.

27 лютого обласна рада продала будинок київській брокерській компанії «Горизонт Проперті», що діяла в інтересах невідомого покупця, за 35 млн грн, а мерія заблокувала цю операцію в суді і пізніше міськрада вирішила викупити його за 40 млн грн. Проте міські обранці досі не могли дійти згоди щодо того, на яких умовах викуповувати будівлю і вже двічі провалювали голосування за це питання.

Додамо також, що депутати Львівської облради висували умову, що міськрада повинна прийняти остаточне рішення щодо Центру опіки сиріт до 1 серпня.

Повний перелік об’єктів, на які будуть витрачені 40 млн грн, оприлюднено на сайті Львівської обласної ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here