Засідання сесії Львівської облради

Депутати Львівської облради розподілили 63 млн грн, які надійшли від перевиконання обласного бюджету за підсумками дев’яти місяців 2019 року, та перерозподілили кошти у межах обласних програм. Зокрема, додатково 29 млн грн скерували на доплати працівникам Львівської ОДА, зарплати яким фінансує держава. Це рішення депутати прийняли на сесії у вівторок, 29 жовтня.

30 млн грн виділили на зарплати медикам, з яких 5 млн грн – на доплати працівникам обласного центру екстреної медичної допомоги.

Заслуженому прикарпатському ансамблю пісні та танцю України «Верховина» з Дрогобича на виплату зарплати працівникам виділили 1 млн грн, на охорону музеїв – 800 тис. грн.

Львівська обласна клінічна лікарня отримала 1 млн грн на ведення в експлуатацію агіографічного обладнання (ремонт приміщення та монтаж) та 850 тис. грн – на капітальний ремонт пологового відділення. На придбання запасних частин для лінійного прискорювача Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру скерували 1,6 млн грн.

Також депутати збільшили резервний фонд на 14 млн грн. Львівська ОДА частину цих коштів може спрямувати на вирішення проблем із запуском опалювального сезону у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Ще 12 млн грн додатково скерували на програми бюджету розвитку.

Депутати додали 29 млн грн на програму підтримки органів державної влади. Кошти підуть на доплати до кінця 2019 року працівникам Львівської ОДА, заробітна плата яких фінансується державним бюджетом. Під час розгляду цього питання перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський зазначив, що середня зарплата працівників облдержадміністрації становить 12 тис. грн, тому є проблема з відтоком кадрів, а програма доплат з обласного бюджету стимулює працівників ЛОДА. Також Лозинський повідомив про рішення уряду скоротити видатки на утримання ОДА і РДА щонайменше на 10% у зв’язку із продовженням реформи децетралізації та утворенням ОТГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here