Третя комунальна стоматполіклініка розташована на вул. Петлюри, 17

Під час засідання Львівської міської ради 29 листопада депутати проголосували за ліквідацію скандальної 3-ї міської стоматологічної поліклініки (вул.Петлюри, 17) шляхом приєднання її до стоматполіклініки №4.

Це рішення депутати прийняли у рамках реформування комунальної стоматології, згідно з якою усі стоматполіклініки мають перетворитись у неприбуткові підприємства (тобто самі на себе заробляти). Частина працівників стоматполіклініки №3 майже два роки опиралась процесу реформування установи, часто залучавши до своїх акцій праворадикалів.

Зокрема, стоматологи не впускали на роботу директора поліклініки, судилися із мерією та влаштовували пікети у Ратуші. Свою позицію працівники стоматології аргументовували тим, що хочуть й надалі отримувати заробітну плату з міського бюджету Львова.

Нагадаємо, під час засідання сесії 8 листопада депутати ліквідували стоматполіклініку №5, приєднавши її до уже реорганізованої поліклініки №1. Таким чином, якщо раніше у Львові було чотири комунальні стоматполіклініки, то тепер у місті їх буде дві, при цьому кількість лікарів майже не зміниться. Згодом у місті планують відкрити ще три комунальні стоматполіклініки, які зароблятимуть самі на себе.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here