Львівська міськрада виділить додаткові кошти з резервного фонду для закупівлі ПЛР-тестів і реагентів для діагностування коронавірусу. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 26 березня, на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС, повідомив мер Андрій Садовий.

Матеріали передадуть до Львівського обласного лабораторного центру МОЗ, який сам робитиме тести замість того, щоб возити їх до Києва.

«Ми порахували, що в середньому один аналіз може коштувати до 500 грн. За цей тиждень ми закумулювали 900 тисяч гривень позабюджетних коштів, щоб проплатити за них представництву німецької компанії в Києві, яке продає ці тести. Сьогодні на комісії вирішили виділити ще 2 млн грн», — розповів Андрій Садовий.

Нагадаємо, 25 березня Львівський обласний лабораторний центр МОЗ почав робити ПЛР-тести на діагностування коронавірусу із реагентів, які отримали гуманітарною допомогою з Китаю. Перший тест на коронавірус, зроблений у Львові, виявився негативним. Зараз Львівський лабораторний центр МОЗ має 1800 тестів, ще 1200 надійдуть впродовж наступних десяти днів. Відтак надходитимуть централізовано двічі на тиждень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here