Львівська міськрада звернулася до голови Державної податкової служби України Сергія Верланова щодо дій Львівської облради, яка здійснює перереєстрацією лікарень та закладів культури зі Львова в інші населені пункти. Як повідомили у Львівській мерії, звернення датоване 10 січня.

Зокрема, мерія вимагає проведення перевірки фактів порушення бюджетного законодавства при перереєстрації Львівської обласної клінічної лікарні зі Львова, де фактично розміщена лікарня, у селище Великий Любінь Городоцького району. Зазначається, з другого півріччя 2019 року лікарня перераховує податок з доходів фізичних осіб (ПДФО) в інший бюджет, чим завдано збитки бюджету Львова у суму близько 9 млн грн.

Львівська міськрада просить голову ДПС, аби податки надалі надходили до бюджету Львова (фото Андрія Москаленка)

«Необхідно наголосити на тому, що невжиття відповідних заходів з боку фіскальних органів та притягнення винних осіб до відповідальності викликає почуття безкарності та тягне за собою інші правопорушення. Так, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 27 грудня 2019 року змінили місце реєстрації ще один заклад охорони здоров’я Львівської обласної ради – КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Миколайчука, 9, проте зараз зареєстрований за адресою: Турківський район, с. Завадівка, вул. Військове містечко, 8а, та комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський історичний музей» – з площі Ринок, 6 у Львові у місто Червоноград, вул. Пушкіна, 10», – йдеться у зверненні.

На думку посадовців Львівської міськради, зміна адреси реєстрації обласних закладів та установ – «це свідома політика Львівської обласної ради та її керівництва, яка має на меті нанесення шкоди міському бюджету м. Львова, а відтак і територіальній громаді міста».

Мерія просить надати належну оцінку діям податкової служби області щодо зазначених фактів порушень бюджетного та податкового законодавства, провести перевірку і вжити заходів для перерахування ПДФО надалі до бюджету Львова.

Як повідомлялося, Львівська облрада перереєструвала низку лікарень та Львівський історичний музей зі Львова у райони Львівської області. Загалом п’ять львівських установ облрада юридично «перенесла» у райони, через що міський бюджет Львова не отримує значні суми податків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here