У мерії відбулася зустріч зустріч міського голови Львова Андрія Садового і директора Львівської обласної психіатричної лікарні Богдана Чечотки

У понеділок, 23 грудня, відбулася зустріч міського голови Львова з директором Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні Богданом Чечоткою, під час якої обговорили реалізацію спільних проектів як у медично-соціальній, так і культурно-туристичній галузях. Місто також допоможе впорядкувати громадські простори на території психіатричної лікарні, повідомила прес-служба ЛМР.

Під час зустрічі обговорили спільні проекти міста та лікарні, зокрема, залучення лікарні до різних соціальних проектів щодо адаптації та реабілітації пацієнтів, серед яких є чимало львів’ян, комплексної програми їхньої ресоціалізації.

Під час зустрічі з мером обговорили і можливість проведення окремих екскурсій, адже будівлі, в яких розміщена лікарня, мають архітектурну цінність. Будівлі лікарні — це важливий історико-культурний пласт, який можна задіяти в нових туристичних маршрутах та культурних проектах міста.

Міський голова і директор лікарні обмінялися думками також і щодо загального розвитку лікарні та можливість долучення міста до облаштування громадських просторів на території лікарні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here