Оголошено конкурс на проходження інтернатури. Найкращі зможуть залишитися на роботу у лікарні.

У суботу, 18 квітня, Львівська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги оголосила конкурс для випускників усіх медичних університетів України. Йдеться про проходження інтернатури у лікарні. Хто добре себе зарекомендує, зможе залишитися там працювати. Умови конкурсу та деталі подання заявок опубліковані на Facebook-сторінці лікарні швидкої допомоги.

Конкурс на проходження інтернатури з можливістю працевлаштування відбувається у три етапи. Заявки можна подавати до 1 червня.

«Швидка, якісна та сучасна медична допомога, яка зберігає здоров’я і життя кожному пацієнтові! Саме такою ми бачимо роботу нашої лікарні і тому кожного дня покращуємо свій рівень, роблячи унікальні операції, докуповуючи обладнання і відкриваючи нові відділення та центри. Та головна наша цінність – люди: у нас працюють не просто талановиті фахові самовіддані спеціалісти», – зазначено у дописі.

Спершу випускникові потрібно подати заявку на участь (резюме та супровідний лист). Після цього спеціалісти закладу проведуть співбесіду та перевірять навички конкурсанта. Лише після вдалого проходження цих етапів на конкурсанта чекає особиста співбесіда з конкурсною комісією.

Заявки на конкурс приймаються лише в електронній формі на пошту [email protected]. Усі деталі конкурсу опубліковані тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter

Лишити відповідь

Please enter your comment!
Please enter your name here